Eşi Bianca Censori’nin Prova Odasındaki Müstehcen Fotoğraflarını Paylaşan Kanye West Yok Artık Dedirtti!

Son günlerde Kanye West ve modacı eşi Bianca Censori’nin giydikleri kıyafetler, toplum içinde yaptıkları uygunsuz davranışlar sık sık gündemde yer alıyor. Sansasyonel çift bunlara bir yenisini daha ekledi. West, modacı eşi bir kıyafetle prova yaparken fotoğrafını çekip paylaştı. Bu paylaşım magazin dünyasında olay oldu. Detaylar içerikte!

Kim Kardashian’ın eski eşi Amerikalı rapçi Kanye West ile eşi Bianca Censori’nin giydikleri kıyafetler son günlerde magazin gündemini epey bir meşgul ediyor.

Bianca Censori’nin Avrupa’da tatil yaparken giydiği absürt kıyafetleri hepimiz artık normal (!) görürken Kanye West’in de eşine ayak uydurmaya başlaması olay olmuştu.

Üstelik onları bu kadar gündeme getiren şey ilginç kombinleri kadar halka açık alanlarda yaptıkları da…

Hatırlarsanız çift, geçtiğimiz günlerde İtalya’da halka açık alanda oral seks yaptığı için ömür boyu gondola binme yasağı almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Kanye West, Londra Moda Haftası’ndan önce Milano’daki Marni Stüdyosu’nda prova yapan eşi Bianca Censori’nin bir fotoğrafını çekti.

Fotoğrafta modacı Bianca Censori’nin omuzlarından hafifçe aşağıya düşen askılı, beyaz, tığ işi bir badiyi denerken ki görüntüsü yer alıyordu.

West’in eşinin oldukça iddialı kıyafetini paylaşması sosyal medyada gündem oldu. Fotoğrafı görenler Bianca’nın kıyafetini aşırı müstehcen buldu.

Siz Bianca Censori’nin kıyafeti ve Kanye West’in paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x