Özgür Demirtaş İstifası Sonrası O İddiayı Yalanladı

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın 2018 yılında beri sürdürdüğü Akbank Yönetim Kurulu Üyeliğinden bugün istifa ettiği açıklanmıştı. Ekonomist Özgür Demirtaş istifasına ilişkin açıklama bulundu.

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Akbank’tan istifa ettiğini ifade ederek isim vermeden Cem Küçük’ün istifasına ilişkin iddiasını da yalanladı.

ÖZGÜR DEMİRTAŞ, CEM KÜÇÜK’Ü DE YALANLADI

İktidara yakın gazeteci Cem Küçük, “Akbank’ın yeni genel müdürü Cenk Kaan Gür göreve başlar başlamaz kenti kitlesini afyonlamak dışında bir işi olmayan Özgür Demirtaş’ı şutlamış. Sayın Gür’ün, “Sosyal medya trollüğü yapacak kişinin banka yönetiminde işi yok” dediği söyleniyor.” demişti.

ÖZGÜR DEMİRTAŞ: DİĞER TROL HABERLERE İTİBAR ETMEYİN

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş sosyal medya platformu X hesabından yaptığı paylaşımda, “6 yıl boyunca gururla sürdürdüğüm Akbank Yönetim Kurulu Üyeliğinden, işlerimin yoğunluğu nedeni ile kendi isteğimle istifa ettim. Bunun dışında çıkan TROL haberlerine itibar etmeyiniz. Hepsi Yalan haber. 6 yıl çok uzun bir süre. Bu tip görevlerde ömrün sonuna kadar kalınmaz zaten. Herkese sevgiler.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x